Op sportief vlak organiseert het jeugdbestuur, binnen de financiële lijnen die zijn uitgezet door de raad van bestuur, de sportieve diensten die worden verstrekt aan de jeugdspelers.  Dat zijn onder meer de bepaling van het aantal jeugdelftallen, de bepaling van het nodige sportmateriaal, de bepaling en toewijzing van de verantwoordelijken voor de sportieve werking, de bepaling van de trainingsuren, ...  In het kader van de financiering van de kosten van de club, organiseert het jeugdbestuur evenementen die specifiek gericht zijn op de financiering van de kosten van de jeugdelftallen en de algemene kosten van de club.

De sportief verantwoordelijken ontwikkelen een visie op de voetbalopleiding van de KFC jeugdspelers.  Klik hier voor de missie en visie van de jeugdopleiding en zijn kernwaarden.

 

Het jeugdbestuur bestaat uit volgende mensen:

 
Dirk Vandermarliere

Jeugdvoorzitter

Mail: dirk.vandermaliere@kfcpoperinge.be

 
Paul Lammertyn

Ondervoorzitter

Mail: paul.lammertyn@kfcpoperinge.be

 
Lauretto Deseure

Bestuurslid

Mail: lauretto.deseure@kfcpoperinge.be

 
Bart Battheu

Bestuurslid

Mail: bart.battheu@kfcpoperinge.be

 
Albert De Byser

Bestuurslid

Mail: albert.de.byser@kfcpoperinge.be

 
Dominique Bovy

Bestuurslid

Mail: dominique.bovy@kfcpoperinge.be

 
Christophe Coget

Bestuurslid

Mail: christophe.coget@kfcpoperinge.be

 
Johan Christiaen

Bestuurslid

Mail: johan.christiaen@kfcpoperinge.be

 
Sven Polley

Bestuurslid

Mail: sven.polley@telenet.be

 
Kristof Plessiet

Bestuurslid

Mail: kristof.plessiet@telenet.be


De sportieve lijnen van de jeugdwerking worden uitgezet door :


Tom Vandenbussche

Tvjo en Coördinator bovenbouw

Mobiel: 0473 886562

Mail: visiebovenbouw@kfcpoperinge.be

Mail: tvjo@kfcpoperinge.be

Giovanni Deseure

Coördinator middenbouw

Mobiel: 0748 57 01 47

Mail: visiemiddenbouw@kfcpoperinge.be

Filip Logie

Coördinator onderbouw

Mobiel: 0492 90 39 00

Mail: visieonderbouw@kfcpoperinge.be